Ośrodek Wczasowy "Kaliniec"

Start

Przygotowując się na wypad w Karkonosze musimy się odpowiednio zabezpieczyć. Przede wszystkim musimy zaplanować czas wycieczki, ewentualne noclegi, miejsca, gdzie chcemy się udać i tym podobne rzeczy. Najważniejszym aspektem, bez którego w ogóle nie powinniśmy wyjeżdżać jest mapa Karkonosze któ
więcej na temat: Wycieczka w Karkonosze
Zapraszamy Państwa na wypoczynek w góry, do Przesieki. Ośrodek położony w górnej jej części składa się z czterech budynków - mogą Państwo wybierać pomiędzy: "Kalińcem", "Krasnalem", "Walą", i "Danutą" . Przybyłym gościom mamy do zaoferowania:
- 60 miejsc noclegowych o rożnym standardzie
- własną kuchnię, jadalnię oraz kawiarnię
- plac zabaw, boisko sportowe
- duży parking, przystosowany do przyjmowania autobusów, niestrzeżony
- imprezy plenerowe.

Ponadto ośrodek położony jest w odległości 30 metrów od wyciągu orczykowego (możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego), w pobliżu węzła szlaków turystycznych, wodospadu Podgórnej, jak również w niewielkiej odległości od przystanku PKS. Na Państwa życzenie organizujemy wycieczki autokarowe do Drezna, Pragi, Skalnego Miasta, Aqua Parku. Corocznie odbywają się u nas: "Wczasy z brydżem" (początek marca), "Spotkania szachowe" (połowa sierpnia), "Bikemaraton" (lato).

Zachęcamy do wypoczynku osoby indywidualne i grupy zorganizowane (m.in. na obozy sportowe, zielone szkoły, zimowiska) oraz organizowania na terenie obiektu kursów i konferencji. Kaliniec - wewnątrz budynku - biuro, kuchnia, jadalnia; na zewnątrz - plac zabaw, boisko sportowe, parking

Wala - 26 miejsc noclegowych w 8 pokojach 2, 3, 4 -osobowych. z pełnymi węzłami sanitarnymi. Obiekt położony jest pod samym lasem, a z pólnocych okien podziwiać można panoramę Przesieki.

Krasnal - 16 miejsc noclegowych w 6 pokojach 2, 3 -osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt położony obok wyciągu narciarskiego.

Danuta - 40 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4 -osobowych z umywalkami. Sanitariaty na korytarzu. Obiekt położony w niewielkiej odległości od Kalińca.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Ośrodek Wczasowy Kaliniec
Wycieczka w Karkonosze